Paintball – okolice Sieradza

Każdy, kto lubi wyzwania, aktywność i rywalizację, z pewnością doskonale będzie bawił się na naszym poligonie. Jeśli wraz ze znajomymi szukacie mocnych wrażeń oraz wielu emocji, to mamy dla Was idealną ofertę! Gwarantujemy super zabawę dla grup – paintball na specjalnie przystosowanym do tego polu w pobliżu Sieradza – jedynie 17 km od miasta. Gra to doskonały pomysł na uatrakcyjnienie imprez integracyjnych, wieczorów kawalerskich, ale też świetna forma spędzenia czasu ze znajomymi czy rodziną w inny niż zazwyczaj sposób. Ponadto, chcąc dostarczyć kompleksową ofertę, nasze atrakcje przystosowujemy tak, by były odpowiednie także dla dzieci – wszystko przygotowane jest z myślą o ich bezpieczeństwie oraz dobrej zabawie.

Paintball – ciekawe pole nieopodal Sieradza

Nasze pole zostało przygotowane tak, by gra nie była monotonna i nudna. Na terenie poligonu znajdują się różne budynki, ruiny, bunkry, a także okopy. Dzięki nim można poczuć klimat bitwy oraz ducha rywalizacji. Tego typu rozrywka doskonale integruje, dlatego warto z nami organizować imprezy firmowe. Podczas zabawy w paintball zespół stworzy wspólne wspomnienia, które wzmocnią Wasze relacje, co może pozytywnie wpłynąć na codzienność w pracy. Co więcej, poza samą bitwą w ramach spotkań integracyjnych oferujemy także biesiady z cateringiem.

Niezależnie od rodzaju wydarzenia – czy są to imprezy firmowe, czy atrakcje dla dzieci – organizujemy je z najwyższą dbałością o szczegóły. Zależy nam na tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a każdy klient wychodził od nas zadowolony.

Możliwość zorganizowania takich atrakcji jak ognisko czy grill istnieje także w przypadku wieczorów kawalerskich, imprez dla dzieci, czy innych okazji na spotkania grupowe. Ponadto można skorzystać z naszej opcji dostawy cateringu do wyznaczonego przez Was miejsca. Po szczegóły zachęcamy do kontaktu!

Zapraszamy wszystkich głodnych bitewnych wrażeń – mieszkańców Sieradza oraz okolic!

Po grze w paintball będziecie mieli także możliwość zorganizowania ogniska lub pikniku na naszym poligonie, w wyznaczonym do tego miejscu.

Szczegóły przy kontakcie.

Kontakt

ADRES

Miedze 32, 98-290 Rossoszyca

ZADZWOŃ

696-025-489

EMAIL

kontakt@poligonpaintball.pl

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.