Organizujemy imprezy i atrakcje na polu do paintballa w okolicach Poddębic

Lubisz niebanalnie spędzać wolny czas? Zaledwie 26 km od Poddębic mieści się nasze pole do paintballa – Poligon Paintball. Oferujemy niezapomnianą zabawę dla rodzin z dziećmi, imprezy firmowe oraz wieczory kawalerskie z ogniskiem. Na terenie pola znajdują się stare budynki, ruiny, okopy, bunkry i tajemne przejścia, które urozmaicają całą zabawę. Gwarantujemy, że nie będziesz się u nas nudzić.

Poligon Paintball – sposób na uniwersalną rozrywkę

Paintball Poligon nieopodal Poddębic jest ekscytującą atrakcją, która sprawdzi się zarówno dla dzieci, jak i jako dynamiczny element imprez firmowych oraz integracyjnych.

Ta emocjonująca gra pobudza kreatywność, a także rozwija umiejętności taktyczne u najmłodszych, dzięki czemu jest polecaną formą aktywności już od 6 roku życia!

Jeżeli masz w planach organizację eventu, który ma pozostać we wspomnieniach gości na długo, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Organizujemy imprezy firmowe dla przedsiębiorców z Poddębic i okolic, z wykorzystaniem rozgrywki jako formy team buildingu. Zapewniamy przepyszny catering oraz specjalne miejsce na ognisko. To doskonały sposób na zintegrowanie zespołu, rozwijanie umiejętności współpracy i budowanie silnych relacji między pracownikami. Wieczór kawalerski z nutką adrenaliny oraz rywalizacji? Proszę bardzo!

Imprezy z paintballem w roli głównej to gwarancja aktywnej rozrywki i doskonałej atmosfery przy wspólnej zabawie. Nasza ekipa doświadczonych instruktorów zadba o to, aby każdy uczestnik mógł cieszyć się niezapomnianymi chwilami podczas rozgrywki.

Istnieje możliwość dojazdu pod wskazany adres.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty!

Po grze Paintball możliwość zoorganizowania ogniska/pikniku na naszym poligonie
w specjalnie do tego przygotowanym miejscu !!!
Szczegóły przy kontakcie.
Kontakt

ADRES

Miedze 32, 98-290 Rossoszyca

ZADZWOŃ

696-025-489

EMAIL

kontakt@poligonpaintball.pl

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.