Paintball w okolicach Pabianic

Szukasz pomysłu na to, jak spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi? A może chciałbyś zorganizować imprezę firmową? 49 km od Pabianic znajduje się nasze pole paintballowe Poligon Paintball! Gwarantujemy, że nie będziesz się nudził, a wizytę u nas zapamiętasz na długo!

Istnieje możliwość dojazdu pod wskazany adres.

Paintball – dlaczego jest rozrywką odpowiednią dla każdego?

Rywalizacja z innymi graczami, odpowiednia strategia i taktyka, a także możliwość przeżywania prawdziwej przygody sprawiają, że paintball jest idealnym wyborem dla każdego, bez względu na wiek! Paintball nieopodal Pabianic to też doskonała atrakcja dla dzieci, zapewniająca chwile aktywności na świeżym powietrzu i emocji nieporównywalnych z żadną inną aktywnością. Dla najmłodszych przygotowaliśmy program dostosowany do wieku oraz umiejętności uczestników. To nie tylko świetna zabawa, ale również doskonały sposób na rozwijanie umiejętności taktycznych i współpracy w drużynie.

Oprócz tego organizujemy imprezy firmowe oraz integracyjne, podczas których przedsiębiorcy z Pabianic i okolic mają okazję się zintegrować oraz zacieśnić relacje w swoich zespołach. Na terenie naszego poligonu zorganizujesz również idealny wieczór kawalerski, który wraz z kolegami będziesz wspominać jeszcze przez wiele lat!

Po grze w paintball oferujemy możliwość zorganizowania ogniska/pikniku na naszym poligonie w specjalnie do tego przygotowanym miejscu.
Wszelkich szczegółów udzielimy telefonicznie lub mailowo.
Kontakt

ADRES

Miedze 32, 98-290 Rossoszyca

ZADZWOŃ

696-025-489

EMAIL

kontakt@poligonpaintball.pl

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.