Paintball – okolice Łasku

Każdy fan adrenaliny, bitewnych emocji i aktywności fizycznej doskonale odnajdzie się w paintballu na naszym poligonie. Organizujemy imprezy firmowe, wieczory kawalerskie oraz grupowe wyjścia z innych okazji lub całkowicie bez nich. Chcąc spełnić wszelkie wymagania naszych klientów oprócz zabaw dla dorosłych, oferujemy także atrakcje dla dzieci – grę przystosowaną do ich wieku czy możliwości. Dzięki temu bez obaw o bezpieczeństwo zorganizujecie u nas przyjęcie urodzinowe Waszej pociechy. Poligon znajduje się w Rossoszycy – około 30 km od Łasku. Zaufajcie nam i sięgnijcie po dobrą zabawę, ale też niesamowitą dawkę adrenaliny. Wybierzcie najlepsze atrakcje dla dzieci lub też zorganizujcie niezapomniane imprezy firmowe dla dorosłych na Poligonie Paintball! Zorganizujemy wszystko tak, aby każdy z Was wyszedł od nas zadowolony.

Pełne niespodzianek pole do paintballu w okolicy Łasku

Nasz poligon pełen jest zakamarków, które możesz wykorzystać w trakcie walki. Znajdujące się tam budynki, ruiny, bunkry, a także okopy są wprost idealne do realizowania ciekawych strategii obrony oraz ataku. Dzięki temu Wasza rywalizacja będzie zacięta, a gra niezwykle wciągająca. Zapraszamy do nas zarówno osoby, które po prostu pragną spędzić czas w inny niż na co dzień sposób, jak i te chętne zorganizować okolicznościowe przyjęcia. Nasza oferta skierowana jest również do firm szukających miejsca na imprezy integracyjne dla pracowników. Dlatego poza samą grą w paintball proponujemy także zorganizowanie biesiady przy ognisku lub grillu, na które mamy wyznaczone specjalne miejsce. Nasz poligon otoczony jest przyrodą – spędzenie tu czasu będzie miłą odskocznią od miejskiego zgiełku!

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą paintballa, w tym mieszkańców Łasku i okolic zachęcamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o szczegółach, a także rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Po grze można u nas zorganizować ognisko lub piknik na naszym poligonie, w specjalnie do tego przygotowanym miejscu.

Szczegóły przy kontakcie.

Kontakt

ADRES

Miedze 32, 98-290 Rossoszyca

ZADZWOŃ

696-025-489

EMAIL

kontakt@poligonpaintball.pl

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.