Imprezy i atrakcje na polu do paintballa dla mieszkańców Kalisza

Szukasz niezapomnianej rozrywki w Kaliszu oraz okolicach? Paintball będzie świetnym pomysłem zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Co prawda nasz poligon nie znajduje się w samym Kaliszu, lecz jest od niego oddalony o 55 km. To doskonała okazja na wypad poza miasto, by oddać się wspaniałej aktywności na świeżym powietrzu. Na naszym polu paintballowym znajdują się ruiny, okopy, bunkry, a w jego otoczeniu rozciąga się piękny las. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Paintballowa rozgrywka – dla kogo?

Gra w paintball to uniwersalna rozrywka, idealna dla niemal każdego. Rozgrywka na naszym poligonie doskonale sprawdzi się jako pomysł na niezapomniane, pełne adrenaliny wieczory kawalerskie, które zostaną w pamięci na zawsze. Dla dzieci z kolei będzie nie tylko emocjonującą zabawą, ale także sposobem na rozwijanie umiejętności taktycznych i naukę współpracy. Paintball to również świetna propozycja dla firm poszukujących nietypowej formy atrakcji integracyjnych, podczas których kluczowymi umiejętnościami są strategiczne planowanie i współpraca w zespołach. W Poligon Paintball nieopodal Kalisza organizujemy z powodzeniem imprezy firmowe oraz integracyjne.

Nasze usługi obejmują również ofertę specjalną, czyli paintball z dojazdem do klienta!

Po udanej rozgrywce wśród bunkrów i tajemnych przejść proponujemy wspólne ognisko lub zorganizowanie pikniku na terenie poligonu!
Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.
Kontakt

ADRES

Miedze 32, 98-290 Rossoszyca

ZADZWOŃ

696-025-489

EMAIL

kontakt@poligonpaintball.pl

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.