Nasze pole

W skrócie: Poligon Paintball powstał na terenie byłej nieczynnej już cegielni. Pozostałości po niej tworzą wyjątkową arenę pod pole paintballowe. Poligon Paintball w Rossoszycy to budynki – mniejsze i większe, ruiny, bunkry, wzniesienia, ambony, betonowe instalacje, labirynt okopów oraz tajemnicze przejścia, które mogą dać Wam przewagę taktyczną nad przeciwnikiem kiedy ten się zupełnie tego nie spodziewa. Teren porośnięty jest licznymi krzakami i lasem, gdzie niezauważeni możecie przedostać się na teren wroga i zaskoczyć go od tyłu!

Teren jest podzielony na trzy oddzielne pola paintball pierwsze opisane powyżej, drugie natomiast to labirynt leśnych przejść i ścieżek z bunkrami co daje jeszcze większe natężenie walki i trzecie to „afgańska wioska” z licznymi przeszkodami a tam Wasz przeciwnik może czaić się wszędzie – za każdym drzewem lub w ukrytym bunkrze !

Przyjedź na nasz poligon paintball i daj sobie duży zastrzyk adrenaliny świetnie się przy tym bawiąc. Zapraszamy. Poniżej zdjęcia przedstawiające nasz poligon.
Ps. Cały czas dokładamy nowe atrakcje na poligon by czynić go jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Pole do Paintballa dysponuje również dużym terenem zielonym z parkingiem, miejscem na ognisko, grill oraz zapleczem socjalnym.

Kontakt

ADRES

Miedze 32, 98-290 Rossoszyca

ZADZWOŃ

696-025-489

EMAIL

kontakt@poligonpaintball.pl

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.